Genel

MEB Yönetici Atama Başvurusu Hizmet Süresi Hesaplama Programı

MEB yönetici atama başvuruları hizmet süresi hesaplama programı

Yönetici atama başvurusunda bulunacak MEB personeli tarafından MEBBİS ekranında doldurması gereken hizmet süresi yerlerinde yanlışlık yapılmaması gerekmektedir. Öğretmenlik hizmet süresi hesaplama, müdür yetkililik hizmet süresi hesaplama, müdürlükte geçen süre, öğretmenlikte geçen süre, müdür yardımcılığında geçen süre hesaplaması yapılırken aşağıda belirttiğimiz programı kullanabilirsiniz.

YÖNETİCİLİK HİZMET SÜRESİ HESAPLAMASI

MEB 2017 yönetici atama başvuruları dün başladı. 10 Mayıs tarihinde açılan MEBBİS başvuru ekranında Öğretmenlikte Geçen Süre, Kurucu müdür,müdür yardımcılığı ve müdür yetkili öğretmenlikte geçen süre, Müdür Başyardımcılığında geçen süre, Müdürlükte ve Bakanlığın merkez ve taşra teşkilatında şube müdürü veya daha üstü kadrolarda geçen süre hesaplanırken dün 15.05.2017 tarihine göre hesaplanacaktır yazıyordu ancak bugün uyarının değiştiği görülmektedir.

Hizmet süresi hesaplamalarında  Süreler 15/08/2017  tarihine göre girilecektir. notu düşülmüş. İleri bir tarih olduğu için yönetici başvurularında tarihlerde hata yapılması, hizmet süresinin yanlış hesaplanmasına, EK1 puanının düşük ya da yüksek olmasına neden olacağı gibi başvurular da geçersiz sayılacaktır.

MEB yönetici atama başvurusu hizmet süresi hesaplama programı çizelgesi için tıklayın
MEB yönetici atama başvurusu hizmet süresi hesaplama programı çizelgesi açıklaması için tıklayın

Yöneticilik hizmet süresi hesaplama programını kullanarak yanlışlık yapılmasının önüne geçilecektir.

Kaynak: http://www.ogretmenlericin.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı